Santini se upsal Ďáblům

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      14. 8. 2018 17:51    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Santini se upsal Ďáblům  

Fanda NHL

Obránce Steven Santini podepsal jako chráněný volný hráč novou smlouvu s New Jersey. Tříletý kontrakt má hodnotu 4,25 mil. dolarů.

Třiadvacetiletý rodák z New Yorku naskočil v uplynulé sezóně do 36 zápasů, v nichž nasbíral 10 bodů (2+8). Dalších 27 duelů odehrál na farmě v AHL, kde vstřelil tři góly a přidal stejný počet asistencí.

Fanshop týmu

„Jsme rádi, že jsme si pojistili Stevenovy služby na další tři sezóny. Je to mladý a rozvíjející se bek,“ uvádí v klubovém prohlášení generální manažer Ray Shero. „Prokazuje nám své schopnosti a fyzickou zdatnost, kterou doplňuje naši stávající obrannou skupinu.“

Santini byl Ďábly draftován v roce 2013 z celkového 42. místa. V 75 kláních NHL doposud zaznamenal 17 bodů.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.