Sbisa se osvědčil. Stane se z něj Newyorčan

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 9. 2018 9:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sbisa se osvědčil. Stane se z něj Newyorčan  

New York Islanders podepsali roční kontrakt s obráncem Lucem Sbisou.

Podle informací Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet má dohoda hodnotu 1,5 mil. dolarů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Theodore se upsal Vegas na dalších sedm let
Osmadvacetiletý Švýcar absolvoval v tréninkovém kempu Ostrovanů úspěšnou zkoušku poté, co se v létě marně ucházel u klubů o angažmá.

Sbisa strávil uplynulou sezónu ve Vegas, které jej získalo na loňském rozšiřovacím draftu z Vancouveru. V dresu Golden Knights odehrál 30 zápasů se ziskem 14 bodů.

Rodák z italského města Ozieri započal svou kariéru v NHL u Flyers. Ti ho v roce 2008 draftovali z celkového 19. místa. Doposud v lize naskočil do 495 duelů, v nichž zaznamenal 18 gólů a 84 asistencí.

Titulní foto: Bridget Samuels/flickr.com

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.