Schmaltz byl odeslán na marodku, jeho absence bude dlouhá

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      4. 1. 2019 10:30    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Schmaltz byl odeslán na marodku, jeho absence bude dlouhá  

Fanshop týmu

Coyotes umístili ve čtvrtek útočníka Nicka Schmaltze na listinu zraněných hráčů. Dvaadvacetiletého Američana vyloučí ze hry potíže v horní části těla.

Schmaltz vynechal už středeční zápas proti Edmontonu. Klub později uvedl, že rodák z Wisconsinu bude chybět několik týdnů. Přesná délka absence zatím není známá.

Schmaltzovi se přitom začalo po vytrejdování z Chicaga dařit. V 17 utkáních vstřelil za Kojoty pět gólů a přidal devět asistencí. Před výměnou odehrál v dresu Blackhawks 23 duelů s bilancí 11 bodů (2+9).Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.