Sedmý gólman pro smolaře z Philadelphie

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      9. 1. 2019 5:56    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedmý gólman pro smolaře z Philadelphie  

Fanshop týmu

Philadelphia vyrovnala v úterý nelichotivý rekord.

V utkání na ledě Washingtonu se postavil do její brány Mike McKenna, který se stal sedmým gólmanem, jehož služeb Flyers v této sezóně využili.

V historii NHL vystřídali tento počet mužů v masce během jednoho ročníku pouze Kings (2007/08), Blues (2002/03) a Nordiques (1989/90).

Zranění a nevyrovnané výkony donutily Letce od října postavit mezi tyče Briana Elliotta (13 startů), Calvina Pickarda (8), Anthonyho Stolarze (7), Cartera Harta (7), Michala Neuvirtha (6), Alexe Lyona (1) a zmíněného McKennu (1).

Vzhledem ke smůle, jež celek z Pensylvánie doprovází, není vyloučeno, že toto číslo dále poroste.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.