Seguin se dočkal. S hvězdou na prsou by měl hrát dalších osm let

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      14. 9. 2018 8:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Seguin se dočkal. S hvězdou na prsou by měl hrát dalších osm let  

Fanshop týmuStars dlouho stáli o služby megahvězdy Erika Karlssona a zapomínali trochu na hvězdu, kterou už ve svém středu mají. Tyler Seguin, šestadvacetiletý centr, si před několika týdny postěžoval, že se prodloužení jeho kontraktu nedostává dostatek pozornosti (čtěte ZDE). Nyní si může oddechnout.

Dallas pro něj připravil osmiletou nástavbu v hodnotě 79 milionů dolarů.

Stars oznámili podpis důležité součásti svého mančaftu originálním videem ve stylu Super Maria nebo Prince of Persia. V něm Seguin se svojí hokejkou postupně ničí jednotlivé soupeře a na konci levelu získá odměnu v podobě nového kontraktu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Erik Karlsson se změnil ze Senátora na Žraloka!

Nová smlouva mu začne platit po příštím ročníku. V Texasu by jej měla udržet až do sezony 2026-2027.

Seguin patří fo kádru Dallasu od roku 2013, kdy přišel s pověstí problémového mladíka. V teplém podnebí vyzrál a za pět sezon nastřílel 173 gólů a přihrál na dalších 211. Čtyřikrát byl také během té doby pozván do All-Star Game.

Titulní foto: Icon Sportswire

Fanda NHL

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz