Senators chtějí loupit v Torontu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      28. 4. 2019 11:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Senators chtějí loupit v Torontu  

Fanshop týmu

Senátoři hledají nového hlavního kouče a podle všeho se poohlížejí také u svých provinčních rivalů.

Vedení Ottawy se podle informací Pierra LeBruna ze stanice TSN  hodlá oslovit D.J. Smithe, který momentálně pracuje u Maple Leafs jako asistent trenéra.

Smith působí v Torontu od roku 2015 a v hokejových kruzích je dlouho považován za adepta na místo hlavního kouče.

Chris Stevenson z portálu The Athletic k tomu dodal, že Senators zvažují na pozici lodivoda lavičky také Marca Crawforda, Troye Manna, Jacquese Martina a Natea Leamana.

Ottawa pátrá po novém šéfovi kabiny poté, co 1. března vyhodila Guye Bouchera. Toho na prozatímní bázi nahradil Marc Crawford.

I navzdory změně skončil klub po základní části na dně ligové tabulky.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.