Senators ztratili trpělivost se svým gólmanem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      1. 11. 2018 12:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Senators ztratili trpělivost se svým gólmanem  

Fanshop týmu

Ottawa umístila trápícího se brankáře Mikea Condona na waiver listinu nechráněných hráčů. Stalo se tak po jeho nevydařeném vystoupení v úterním duelu s Arizonou.

Na jednu z jeho ostudných minel v zápase se podívejte ZDE.

Osmadvacetiletý rodák z Massachusetts v tomto ročníku příliš šancí nedostával. Při bilanci 0-2 má průměr 6,38 inkasovaného gólu na zápas a 80procentní úspěšnost zákroků. Ve dvou odchytaných kláních tak obdržel osm branek.

V organizaci Senators působí Condon od sezóny 2016/17. Smlouvu s cap-hitem 2,4 mil. amerických dolarů má platnou ještě dva roky.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.