Šílené záběry z Kalifornie. Hokejové utkání pod širým nebem se zvrhlo ve vodní pólo

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 1. 2017 19:32     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šílené záběry z Kalifornie. Hokejové utkání pod širým nebem se zvrhlo ve vodní pólo  

Těmto záběrům se diví celý hokejový svět. Zatímco NHL zvažovala přeložení Winter Classic kvůli pouhé hrozbě deště, v AHL si s počasím hlavu nelámali. V sobotu se odehrál v kalifornském Bakersfieldu zápas Outdoor Classic pod otevřeným nebem i navzdory tomu, že vydatně pršelo.

Utkání mezi celky Bakersfield Condors (farma Edmontonu) a Ontario Reign (farma Los Angeles) na fotbalovém stadionu začalo vlivem prudkého lijáku připomínat vodní pólo. Rozhodčí i přes vysoké riziko zranění hráčů zápas nezrušili a přibližně 10 tisíc diváků se tak stalo přímými svědky postupné proměny ledové plochy v bazén.

Šťastnějšími byli nakonec hráči Condors, kteří se v nezapomenutelném zápase pročvachtali k vítězství 3:2.

Stav ledu na začátku 2. třetiny:

Hráči se doslova brodili v obrovských kalužích:

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.