Šimek má po sezóně

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      15. 3. 2019 7:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šimek má po sezóně  

Fanshop týmu

Český obránce ve službách San Jose Radim Šimek bude muset podstoupit operaci pravého kolene a tato sezóna pro něj již s největší pravděpodobností skončila. Tým ho už zařadil na listinu zraněných hráčů.

Šestadvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi se zranil v úterním zápase proti Winnipegu, když si při souboji u mantinelu bolestivě přisedl pravou nohu (video ZDE). Po vyšetření se zjistilo, že si Šimek zpřetrhal vazy v koleni.

Liberecký odchovanec odehrál v této sezóně 41 zápasů, v nichž vstřelil gól a přidal osm asistencí. Jeho místo v sestavě by měl zaplnit Joakim Ryan.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.