Simmonds se potřetí v kariéře stěhuje. Posílí už tak nabitý Nashville

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      25. 2. 2019 22:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Simmonds se potřetí v kariéře stěhuje. Posílí už tak nabitý Nashville  

Fanshop týmuWayne Simmonds byl jedním z nejdiskutovanějších hráčů před uzávěrkou přestupů. Po osmi letech se důrazný útočník stěhuje z Philadelphie do Nashvillu. Predators se stanou třetím působištěm kanadského borce v NHL.

Flyers se rozhodli jít cestou částečné přestavby. Třicetiletý křídelník přestal zapadat do plánů Letců. Svoji šanci na první Stanley cup bude od nynějška živit v hlavním městě country.

Wayne Simmonds doposud odehrál 62 zápasů a získal v nich 27 bodů. Na trestné lavici pak strávil 90 minut. Novým spoluhráčem Voráčka, Neuvirtha a Gudase se stane Ryan Hartman. K němu přidali Predátoři podmíněnou čtvrtou volbu v draftu 2020.

Ryanu Hartmanovi je 24 let a je juniorským mistrem světa v kategorii do 18 i 20 let. Doposud nastřílel 10 branek a přidal 10 asistencí v tomto ročníku.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz