Škrtil a bil svou ženu. Nyní má cestu do NHL opět pootevřenou

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 7. 2018 11:01    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škrtil a bil svou ženu. Nyní má cestu do NHL opět pootevřenou  

Fanshop týmu

Bývalý obránce Kings Vjačeslav Vojnov podnikl důležitý krok ke svému návratu do NHL. Osmadvacetiletý Rus má za sebou úspěšné soudní jednání v Los Angeles, po němž mu byl vymazán záznam z rejstříku trestů.

Vojnov si odseděl dva měsíce ve vězení poté, co se na podzim roku 2014 přiznal k napadení své manželky. Podle policie ženu bil, kopal a škrtil.

Po odsuzujícím rozsudku s ním Králové ukončili kontrakt a hokejista se rozhodl dobrovolně opustit Spojené státy ještě předtím, než mohl být deportován.

Nové angažmá našel v KHL, kde tři ročníky hájil barvy týmu SKA Petrohrad. Na únorové olympiádě v Koreji se pak výraznou měrou podílel na zisku ruského zlata, když v šesti duelech posbíral šest bodů a s devíti plusovými body opanoval statistiku +/-.

Podle dřívějších informací se o beka, který se v letech 2012 a 2014 těšil ze Stanley Cupu, zajímá vícero celků NHL. Potvrzení příslušných úřadů o možném pobytu v USA má již Vojnov v kapse, nyní ještě potřebuje ke svému comebacku schválení vedení ligy.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.