Slovenský obránce je na cestě z Toronta

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      31. 10. 2019 5:17     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slovenský obránce je na cestě z Toronta  

Zadák Martin Marinčin se stal pro Maple Leafs postradatelným. Klub údajně pracuje na jeho vytrejdování.

„Zdraví Jakea Muzzina to může změnit, ale jinak se jej Toronto snaží vyměnit,“ uvedl insider Elliotte Friedman ve svém pravidelném středečním sloupku.27letý Slovák působí často jako zdravý náhradník a v této sezóně naskočil pouze do šesti duelů. Bodovat se mu nepodařilo ani jednou.

Muzzin opustil úterní zápas proti Washingtonu se zraněním nohy a klub zatím nezveřejnil, jak vážný je jeho stav.

Marinčin strávil v Torontu posledních pět sezón, v nichž odehrál 122 utkání a nasbíral 19 bodů. V červnu s ním Javorové listy podepsaly novou roční smlouvu s minimálním platem 700 tis. amerických dolarů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.