Slunná Florida touží po Winter Classic

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      2. 1. 2019 9:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slunná Florida touží po Winter Classic  

Winter Classic směřuje na jih. Poté, co bylo oznámeno, že v roce 2020 zavítá novoroční klání do Dallasu (čtěte ZDE), se o ledovou show přihlásily další celky z teplých krajů.

Podle informací Grega Wyshinského ze stanice ESPN projevily velký zájem také oba floridské mančafty. V jejich případě by se klání pod širým nebem hrálo ve večerních hodinách.



Lightning a Panthers jsou dvěma z osmi týmů NHL, které ještě kouzlo venkovních zápasů neokusily.

Dallas se stane příští rok nejjižnější destinací Winter Classic v historii. Pokud však událost zavítá na Floridu, bude tento rekord překonán.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.