Smlouva na jeden a půl miliardy. Buffalo si upsalo Skinnera

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      8. 6. 2019 10:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smlouva na jeden a půl miliardy. Buffalo si upsalo Skinnera  

Sabres a útočník Jeff Skinner se dohodli na novém osmiletém kontraktu s průměrným ročním výdělkem devět miliónů dolarů. Celková hodnota smlouvy činí v českých korunách více než půldruhé miliardy.

27letý Kanaďan, který se mohl stát 1. července nechráněným volným hráčem, je nyní šestým nejlépe placeným křídelníkem v lize. Větší příjem už mají pouze Patrick Kane z Chicaga, Alex Ovečkin z Washingtonu, Nikita Kučerov z Tampy Bay, Jamie Benn z Dallasu a Mark Stone z Vegas.

Držitel Calderovy trofeje pro nejlepšího nováčka NHL z roku 2011 přišel do Buffala před minulou sezónou z Caroliny a stal se se 40 brankami a 23 asistencemi nejlepším střelcem týmu. Trejd s Hurricanes si připomeňte ZDE.

Skinner bude také druhým nejvíce vydělávajícím hráčem Šavlí. Více bere už jen kapitán Jack Eichel, který disponuje osmiletou smlouvu na 80 milionů dolarů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.