Smolař Spooner bude opět měnit klub

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      29. 6. 2019 20:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smolař Spooner bude opět měnit klub  

Náročné období Ryana Spoonera pokračuje.

27letý útočník byl Vancouverem umístěn na bezpodmínečnou listinu volných hráčů s cílem vykoupení ze smlouvy. Informaci přinesl Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet.

Spoonerovi zbývá z jeho dvouletého kontraktu na osm miliónů ještě rok. Smlouvu podepsal loni v červenci s New Yorkem Rangers.

Rodák z Ottawy byl posléze na podzim vytrejdován do Edmontonu, kde s třemi body ve 25 utkáních neoslnil a byl „uklizen“ na farmu do Bakersfieldu.

Ke Canucks se Spooner dostal v únoru v rámci trejdu s forvardem Samem Gagnerem (čtěte ZDE). Nyní po pár měsících bude muset opět zakotvit jinde.

45. muž draftu 2010 odehrál v NHL celkem 325 zápasů, ve kterých nasbíral 167 bodů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.