Smůla. Neuvirth má opět problémy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      17. 9. 2019 9:38     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smůla. Neuvirth má opět problémy  

Michal Neuvirth, který bojuje v přípravném kempu Toronta o pozici náhradního gólmana, hlásí potíže. Jednatřicetiletý Čech musel vinou zdravotních důvodů vynechat trénink a jeho situace se tak značně komplikuje.

„V neděli se necítil po tělesné stránce dobře a na led jsme ho nepustili. Pochopitelně to pro něj není ideální. Pokud chce bojovat o místo, musí být zdravý,“ uvedl pro novináře trenér Mike Babcock.

Fanda NHL

Neuvirth podepsal s Maple Leafs zkušební kontrakt s cílem stát se dvojkou za Frederikem Andersenem. Konkurentem je mu Michael Hutchinson.

Rodák z Ústí nad Labem se však potýká se zraněními, která jej limitovala i v minulé sezóně. Za Flyers naskočil jen do sedmi utkání, v nichž zaznamenal bilanci 1-4-1 a úspěšnost zákroků 85,9 procent.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.