Smůla pokračuje. Neuvirth je opět zraněný

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      4. 11. 2018 11:08    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smůla pokračuje. Neuvirth je opět zraněný  

Pokud byl zdráv, dokazoval, že může být kvalitním gólmanem. Naneštěstí pro Flyers připomíná Michal Neuvirth, jehož trápí chronické potíže s třísly, poslední dvě sezóny polámaného mravenečka.

Generální manažer Letců Ron Hextall v sobotu oznámil, český brankář opět není v pořádku a byl vyslán ze San Jose do Philadelphie, aby podstoupil lékařské vyšetření.
Třicetiletý rodák z Ústí nad Labem odehrál minulý ročník vinou série zdravotních problémů pouze 22 utkání, v nichž zaznamenal úspěšnost zákroků 91,5 procent a průměr 2,60 inkasovaného gólu na zápas.

V této sezóně pak byl schopný naskočit pouze do jednoho duelu, v němž z 22 střel šestkrát inkasoval a dovedl svůj mančaft k prohře 1:6 (podrobnosti ZDE).

„Neuvy se musí uzdravit a začít hrát na pravidelné bázi,“ uvedl Hakstol pro Sama Carchidiho z deníku Philadelphia Inquirer.

Není vyloučeno, že Flyers Neuvirtha zapíší na listinu zraněných hráčů a uvolněné místo použijí pro Jamese van Riemsdyka. Útočníkův návrat po poranění kolene je očekáván v polovině listopadu.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.