St. Louis srovnalo se San Jose krok, Hertl opět nebodoval

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      14. 5. 2019 4:55     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem St. Louis srovnalo se San Jose krok, Hertl opět nebodoval  

San Jose 2:4 St. Louis (0:1, 2:2, 0:1)

Stav série: 1:1

Branky a nahrávky: 25. Couture, 27. Couture (Meier) – 3. Schwartz (Tarasenko, Edmundson), 25. Dunn (R. O’Reilly, Perron), 37. Bortuzzo (Edmundson, Bozak), 57. Sundqvist (Steen, Pietrangelo)

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, žádná střela, 20:12 čas na ledě

Tři hvězdy utkání:
1. Robert Bortuzzo (STL) 1+0
2. Logan Couture (SJS) 2+0
3. Joel Edmundson (STL) 0+2

Diváci: 17 562

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Nyquist, Couture, Meier – Pavelski (C), Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Donskoi.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.