Stars jsou blízko dohodě s Perrym a míří i na hvězdu Sharks

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      1. 7. 2019 5:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stars jsou blízko dohodě s Perrym a míří i na hvězdu Sharks  

Veterán Corey Perry má nakročeno do Dallasu.

Podle informací Franka Seravalliho ze stanice TSN podepíše zkušený útočník se Stars roční smlouvu na 1,5 mil. dolarů.

Mezi další vážné zájemce o Perryho služby patřil také Edmonton.Bývalý Kačer podstoupil minulé září operaci kolene a na led naskočil až v únoru. 34letý Kanaďan se ale trápil i po zotavení, když za Ducks naskočil do 31 duelů se ziskem pouhých šesti gólů a 10 bodů.

Někdejší držitel Hart Trophy byl 19. června Anaheimem vykoupen ze smlouvy. V klubu strávil 14 let.

Dallas má být taktéž blízko podpisu kontraktu s forvardem Joem Pavelskim. Hvězda Žraloků je údajně připravena kývnout na tříletou dohodu s průměrnou roční hodnotou 7 mil. dolarů. Zprávu zveřejnil Sean Shapiro z portálu The Athletic.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.