Štědrý kontrakt pro Whitea

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 8. 2019 6:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Štědrý kontrakt pro Whitea  

Ottawa podepsala novou šestiletou smlouvu s chráněným volným hráčem Colinem Whitem. 22letý útočník si přijde v průměru na 4,75 mil. dolarů ročně.

Americký reprezentant, jehož Sens draftovali v roce 2015 z 21. místa, má za sebou tříletý nováčkovský kontrakt.„Colina považujeme za jednoho z našich kmenových hráčů, kteří nám pomohou v blízké i vzdálené budoucnosti k úspěchům,“ okomentoval dohodu generální manažer Pierre Dorion. „Dokáže bruslit, hraje v přesilovkách i oslabeních. Je to charakterní hráč a lídr, který miluje hokej a naše město.“

V minulé sezóně White naskočil do 71 duelů, v nichž vstřelil 14 gólů a přidal 27 asistencí. Celkem má za sebou v NHL 97 zápasů se ziskem 47 bodů.

Fanda NHL

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.