StoneAge ve Vegas může začít

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      9. 3. 2019 9:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem StoneAge ve Vegas může začít  

Fanshop týmu

Útočník Mark Stone v pátek podepsal dlouho očekávaný kontrakt. Čerstvá akvizice z uzávěrky přestupů se dohodla s Golden Knights na osmileté smlouvě v celkové hodnotě 76 mil. dolarů.

Dohoda zahrnuje také plnou „no-trade“ klauzuli.

Šestadvacetiletý Kanaďan přišel do nevadského klubu z Ottawy spolu s forvardem Tobiasem Lindbergem.  Podrobnosti výměny si připomeňte ZDE.

Stone odehrál v tomto ročníku 64 střetnutí s bilancí 28 gólů a 36 asistencí. Celkem naskočil v NHL do 371 duelů, v nichž nastřádal 313 bodů.

Titulní foto: Icon SportswireŠtítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.