Šulák nepřesvědčil, Red Wings jej posílají na farmu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 10. 2018 5:36    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šulák nepřesvědčil, Red Wings jej posílají na farmu  
Obránce Libor Šulák pro tuto chvíli v prvním týmu Red Wings končí. Klub jej po nepřesvědčivých výkonech posílá na farmu v Grand Rapids do AHL, v níž si zahrál dvě utkání už v uplynulé sezóně.

Účastník posledních dvou světových šampionátů si v aktuálním ročníku odbyl debut v NHL, když za Detroit odehrál  šest duelů. Vyšel z nich bodově naprázdno a zapsal si čtyři záporné body ve statistice +/-. Zaujal ale počtem hitů, kterých rozdal osmnáct.

Po uzdravení Trevora Daleyho na něj už v sestavě nezbylo místo.

Šulák se do zámoří dostal přes působení ve Znojmě (EBEL) a následné angažmá ve finském Lahti.

Titulní foto: Charlie Lyons-Pardue /flickr.com

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.