Sundqvist podepsal s Blues dlouholetou smlouvu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 7. 2019 5:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sundqvist podepsal s Blues dlouholetou smlouvu  

St. Louis a chráněný volný hráč Oskar Sundqvist se vyhnuli arbitráži a podepsali spolu čtyřletý kontrakt v celkové hodnotě 11 mil. dolarů.

25letý forvard má za sebou svou doposud nejlepší sezónu v NHL, když odehrál 74 zápasů s bilancí 14 gólů a 17 asistencí. Ve 25 kláních play-off dopomohl Blues k zisku Stanley Cupu devíti body.

St. Louis jej získalo v roce 2017 z Pittsburghu výměnou za Ryana Reavese.

Se Sundqvistovým podpisem mají nyní Blues pod platovým stropem k dispozici 4,3 miliónů. Ze soupisky jim zbývají bez kontraktu pouze útočník Ivan Barbašev a zadák Joel Edmundson (oba RFA).

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.