Tam a zase zpátky. Daňo se vrací do Winnipegu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      24. 11. 2018 5:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tam a zase zpátky. Daňo se vrací do Winnipegu  

Fanshop týmu

Útočník Marko Daňo je opět členem organizace Jets. Čtyřiadvacetiletého Slováka si Winnipeg stáhl z waiver listiny nechráněných hráčů, kam jej ve čtvrtek umístilo Colorado.

Kanadský mančaft přitom Daňa před měsícem sám na waiver listinu zapsal (čtěte ZDE). Tentokrát Tryskáči rodáka z rakouského Eisenstadtu poslali rovnou na farmu v AHL.Daňovým úkolem by mělo být zaplnění místa po devatenáctiletém Finovi Kristianu Vesalainenovi, který odešel na hostování do Jokeritu Helsinki.

Za Avalanche odehrál slovenský forvard osm zápasů, v nichž nebodoval.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.