Tampa na měsíc ztratila gólmanskou jedničku

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 11. 2018 14:58    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tampa na měsíc ztratila gólmanskou jedničku  

Fanshop týmu

Brankář Lightning Andrej Vasilevskij bude svému týmu čtyři až šest týdnů chybět. Důvodem je zlomenina na levé noze, kterou si přivodil na středečním tréninku.

Čtyřiadvacetiletý Rus byl poslán zpět do Tampy a nepokračoval tak s týmem na jeho čtyřzápasovém tripu.S Vasilevským mimo hru převzal roli prvního brankáře Louis Domingue. O dva roky starší rodák z kanadského Québecu se postavil mezi tři tyče už během čtvrteční výhry 4:3 nad Pittsburghem.

Zranění přichází pro Vasilevského po úspěšném začátku sezóny, v němž zaznamenal průměr 2,30 inkasované branky a kryl 92,7 procenta střel.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.