Tampě se zranil Hedman

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 10. 2019 17:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tampě se zranil Hedman  

Hvězdný obránce Lightning Victor Hedman utrpěl v úterním zápase proti Rangers zranění v dolní části těla. Jeho stav se nyní posuzuje na denní bázi.

Hlavní kouč Bolts Jon Cooper po utkání uvedl, že není jisté, zda 28letý Švéd naskočí do středečního duelu s New Jersey.Hedman odehrál v tomto ročníku deset střetnutí, v nichž nasbíral devět bodů.

Spolu s rodákem z Örnsköldsviku odstoupil ze zápasu i útočník Pat Maroon. Proti Newyorčanům se naopak vůbec nepředstavil forvard Anthony Cirelli. Oba hráči by měli chybět v řádu dnů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.