Theodore se upsal Vegas na dalších sedm let

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 9. 2018 9:11    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Theodore se upsal Vegas na dalších sedm let  

Golden Knights se dohodli s chráněným volným hráčem Sheam Theodorem na další sedmileté spolupráci. Kontrakt vynese obránci v průměru 5,2 mil. dolarů ročně.

Dohodou končí dlouhá vyjednávání, během nichž se třiadvacetiletý Kanaďan neúčastnil tréninkového kempu. Talentovanému zadákovi, jehož si Golden Knights vybrali na rozšiřovacím draftu, skončila v létě tříletá nováčkovská smlouva.
Theodore má za sebou úspěšný ročník, v němž si s šesti góly a 23 asistencemi vytvořil svá nová osobní maxima. Ve 20 duelech play-off nasbíral dalších deset bodů (3+7).

Před angažmá v Nevadě působil rodák z Britské Kolumbie u Ducks, kteří jej draftovali v roce 2013 z celkového 26. místa.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.