Toronto povolalo uzdravené marody

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      26. 1. 2020 11:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Toronto povolalo uzdravené marody  

Fanshop týmu

Maple Leafs v sobotu oznámili, že se do prvního týmu vrací útočník Trevor Moore a obránce Jake Muzzin. Oba hráči absolvovali  v rámci rekonvalescence po zraněních kondiční pobyt na farmě v AHL.

Moore i Muzzin odehráli páteční utkání proti Clevelandu, které bylo jejich prvním střetnutím od 21., respektive 27. prosince. Prvně jmenovaný pauzíroval pro problémy s ramenem, druhý pro zlomenou nohu.

24letý Moore naskočil v tomto ročníku jen do 22 zápasů, ve kterých vstřelil tři branky a přidal dvě asistence. O šest let starší Muzzin má na svém kontě 38 klání s bilancí tří gólů a deseti asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.