Toronto ztratilo Matthewse

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 10. 2018 6:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Toronto ztratilo Matthewse  

Fanshop týmu

Hvězdný forvard Toronta Auston Matthews musel opustit sobotní střetnutí s Winnipegem předčasně. Důvodem byl tvrdý hit obránce Jets Jacoba Trouby, po kterém si jedna z ikon Maple Leafs přivodila poranění ramene.

Hlavní kouč Leafs Mike Babcock k tomu po vítězném klání (3:2) uvedl, že o zdravotním stavu Matthewse bude vědět více v pondělí. Taktéž vyloučil, že by jednadvacetiletý Američan naskočil do pondělního zápasu proti Calgary.

Na zmíněný incident se podívejte v přiloženém videu:

Matthews zmeškal vinou různých zranění v minulém ročníku 20 zápasů. V této sezóně se mu ale přesto nadmíru daří, když má na svém kontě po deseti odehraných utkáních 10 gólů a šest asistencí.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.