Torontu bude scházet Marner

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      10. 11. 2019 11:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Torontu bude scházet Marner  

Hlavní kouč Toronta Mike Babcock oznámil, že útočník Mitch Marner nenaskočí do nedělního utkání proti Chicagu Blackhawks.

22letý Kanaďan opustil sobotní střetnutí s Philadelphií se zraněním kotníku.Marner přišel k újmě na začátku druhého dějství při osobním souboji s forvardem Carsenem Twarynskim. Po incidentu se pokusil ještě o jedno střídání, po něm ale už zamířil do šatny.

Rodák z Ontaria vstupoval do zápasu jako druhý nejproduktivnější člen sestavy Maple Leafs, když má na svém kontě 18 bodů.

V minulém ročníku odehrál všech 82 klání, v nichž se mu podařilo vsítit 26 branek a přidat 68 asistencí.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.