Torontu se bortí sestava. Přijde o dalšího útočníka?

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      15. 4. 2018 10:25     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Torontu se bortí sestava. Přijde o dalšího útočníka?  

Maple Leafs se budou muset ještě ve dvou následujících zápasech obejít bez suspendovaného forvarda Nazema Kadriho (video ZDE). K tomu navíc hrozí, že kanadskému týmu může chybět další útočník. Druhé utkání série proti Bostonu nedohrál Leo Komarov, který utrpěl zranění v dolní části těla.

Jednatřicetiletý estonský rodák musel odstoupil z duelu během druhé třetiny po kolizi s obráncem Kevanem Millerem. Komarov se snažil do hry vrátit, po vyjetí na led však musel zamířit zpátky do šaten.

Třetí střetnutí mezi Torontem a Bostonem je naplánováno na noc z pondělí na úterý a zatím není známo, zda se v něm Komarov objeví.

Maple Leafs ztrácí v sérii už 0:2.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.