Trapas na hvězdném víkendu NHL. Novinka selhala

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 1. 2020 9:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Trapas na hvězdném víkendu NHL. Novinka selhala  

Nové automaticky neznamená lepší. Pokus NHL o vylepšení soutěže střelby na přesnost skončil fiaskem, když „upgradovaná“ disciplína zdaleka nefungovala podle představ.

Selhání nové technologie bylo k vidění několikrát. Útočníkovi Floridy Jonathanu Huberdeauovi započítala jako platný pokus i takový, který zřetelně vydařeným nebyl.Na druhou stranu kapitán St. Louis Alex Pietrangelo musel jeden z terčů trefit dvakrát, jelikož napoprvé jeho ránu technologie nezaznamenala.

O zdržení se zase postaralo plexisklo za branou, které mělo umožnit funkčnost technologie. Nechtěně jej poškodil forvard Detroitu Tyler Bertuzzi.

Tyto nezdary vyvolaly na sociálních sítích vlnu kritiky a volání po návratu polystyrenových terčů.

„Nejuspokojivější věcí při střelbě na přesnost bylo rozbíjení terčů a oni to vzali pryč,“ napsal například novinář Matt Porter z deníku Boston Globe.

Anketa NHLnews:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.