Trápící se Frolík má další problémy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 11. 2018 14:01    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Trápící se Frolík má další problémy  

Fanshop týmu

Český útočník ve službách Flames Michael Frolík nenastoupil do středečního utkání proti Winnipegu. Třicetiletého rodáka z Kladna trápí zranění dolní části těla.

Frolíkova absence přichází jako nečekaná zpráva, jelikož v jeho předchozích vystoupeních nic nenasvědčovalo tomu, že by měl zdravotní potíže.Podle informací Jermaina Franklina ze stanice TSN předčasně opustil středeční ranní rozbruslení.

Stav desáté volby draftu 2006 je naštěstí posuzován na denní bázi a není vyloučeno, že se vrátí do hry již v pátečním duelu na ledě Vegas.

Frolík nezažil nejlepší vstup do sezóny, když ve 20 kláních nasbíral pouze sedm bodů.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.