USA a Kanada představily dresy pro olympiádu. Podle mnohých jsou ohyzdné

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      1. 11. 2017 15:47    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem USA a Kanada představily dresy pro olympiádu. Podle mnohých jsou ohyzdné  

Sto dnů před začátkem zimních olympijských her v Jižní Koreji, jejichž třešničkou na dortu bude hokejový turnaj, zveřejnily týmy USA a Kanady vzhledy svých trikotů. O ty se postarala firma Nike a podle reakcí na sociálních sítích i zámořských novinářů se zrovna nevyvedly.

„Americké dresy vypadají, jako by byly spleteny ze žvýkačkového papíru,“ napsal například server hockeybuzz.com. Webové stránky bostonské stanice NESN pak už v titulku hlásí, že nové dresy nepatří mezi ty nejlepší. V textu pak dodává, že hokejisté USA v nich budou v Koreji za klauny.

Podobná kritika zaznívá i na druhé straně severoamerické hranice. Javorový list totiž na nových trikotech vypadá jako ze staniolu.

Jak se zbrusu nové úbory líbí vám? Podělte se s názorem v diskuzi.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.