Útočník Flyers se ocitl v prapodivné situaci

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 1. 2019 7:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útočník Flyers se ocitl v prapodivné situaci  

Fanshop týmu

Útočník Philadelphie Dale Weise neodcestoval s týmem do Montrealu, se kterým Letci odehrají v sobotu zápas. Třicetiletý Kanaďan byl požádán generálním manažerem Chuckem Fletcherem, aby zůstal doma a vyčkal na trejd.

O případu informuje John Boruk ze stanice NBC Sports Philadelphia.

Jak a kdy bude výměna zrealizována, není známo.

Weise v tomto roce už dvakrát prošel bez povšimnutí waiver listinou nechráněných hráčů – poprvé před úvodním kláním ročníku ve Vegas a podruhé tento týden. Ani v jednom případě neprojevil žádný z klubů zájem převzít jeho relativně tučný kontrakt.

Flyers mohli rodáka z Winnipegu poslat do Lehigh Valley v AHL, avšak nestalo se tak. Weise tak od úterý netrénuje s týmem a připravuje se individuálně ve městě Voorhees v New Jersey.

Zkušený křídelník odehrál v této sezóně 42 utkání s bilancí pěti gólů a šesti asistencí. Ze své smlouvy má platný ještě jeden rok s cap-hitem 2,35 mil. dolarů.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.