V Dallasu se chystá velký český návrat

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 12. 2018 6:18    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Dallasu se chystá velký český návrat  

Fanshop týmu

Martin Hanzal se v pátek dočká svého dlouho očekávaného návratu do sestavy Stars. Informaci jako první zveřejnil Mark Stepneski z oficiálních klubových stránek.

Český útočník se objevil v utkání naposledy 21. února, kdy si vážně poranil záda. Zdravotní potíže si posléze vyžádaly operaci.Hanzal podepsal s Dallasem loni v červenci tříletou smlouvu na 14,25 mil. dolarů. Během prvního roku kontraktu odehrál 38 zápasů, v nichž zaznamenal deset bodů.

Jednatřicetiletý rodák z Písku strávil svých prvních deset sezón zámořské kariéry v Arizoně, z níž byl v roce 2017 vytrejdován do Minnesoty.

Sedmnáctý hráč draftu 2005 by se měl v pátečním duelu se San Jose zařadit do útoku s Devinem Shorem a Jasonem Spezzou.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.