V Dallasu se konečně pohnuly ledy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      7. 9. 2018 6:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Dallasu se konečně pohnuly ledy  

Fanshop týmu

Vypadá to, že Tyler Seguin je blíže svému vytouženému prodloužení smlouvy.

Zatímco ještě před týdnem si hvězdný útočník Dallasu posteskl, že s ním vedení klubu nekomunikuje (čtěte ZDE), nyní se mu management konečně ozval.

Mike Zeisberger z portálu nhl.com ve čtvrtek informoval o tom, že se rozhovory o novém kontraktu rozběhly právě po Seguinově veřejné „stížnosti“.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Není to pravda! Karlsson se ohradil proti tvrzení médií

Šestadvacetiletý Kanaďan vstupuje do závěrečného roku šestileté smlouvy v hodnotě 34,5 mil. dolarů a příští léto se může stát nechráněným volným hráčem. Nick Kypreos ze stanice Sportsnet už dříve spekuloval, že se jednání se Stars zadrhla kvůli jejich zájmu o ottawského obránce Erika Karlssona.

Seguin byl v uplynulé sezóně se 78 body (40+38) druhým nejproduktivnějším hráčem Dallasu, když zaostal jen o jeden bod za kapitánem Jamiem Bennem.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Fanda NHL

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.