V halách je ticho, v zákulisí NHL se ale podepisují smlouvy

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      21. 3. 2020 14:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V halách je ticho, v zákulisí NHL se ale podepisují smlouvy  

Arény zejí prázdnotou, v kancelářích  National Hockey League se však stále čile podepisují nové kontrakty.

Přinášíme vám přehled těch nejnovějších.

Montreal se dohodl na nové roční dvoucestné smlouvě v hodnotě 700 tis. dolarů s útočníkem Alexem Belzilem. 28letý Kanaďan na svou premiéru v NHL teprve čeká.

Fanda NHL

St. Louis podepsalo dvouletý vstupní kontrakt s forvardem Hughem McGingem, 138. mužem draftu 2018, a stejnou smlouvu stvrdil i útočník Patrick Harper s Nashvillem. Harper byl draftován už v roce 2016.

Nováčkovské kontrakty podepsali také obránci Colton Poolman s Connorem Mackeym (oba s Calgary) a útočníci Nate Sucese (Arizonou) s Austinem Rueschhoffem (Rangers).

Všichni čtyři hráči jsou Američané.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.