V Minnesotě řešili problém našeho dětství

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      29. 10. 2019 6:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Minnesotě řešili problém našeho dětství  

„Autoooo!!!“ Pokřik spojený s dětstvím mnoha Čechů. Odsouvání hokejové brány během pouličního hokeje patřilo zejména v době mistrovství světa k nedílné součástí našeho dospívání.

Někdy ale může zapomenutá brána způsobit velké problémy. Své by o tom mohli vyprávět v Minnesotě.

Podle portálu MnDOT Traffic blokovala v pondělí hokejová konstrukce v Minneapolis levý pruh dálnice NB 35W. A jelikož se nikdo neměl k tomu ji odstranit, musela zasáhnout státní policie.Chce se napsat, že v USA mohlo k této situaci dojít skutečně jen ve „State of Hockey“ a tamní fandové jsou si toho – alespoň soudě dle reakcí – dost dobře vědomi.

Posuďte sami.

Minnesota v tom ale není sama. Následující video pochází z říjnového Winnipegu a dokazuje, že hokejoví fanoušci jsou prostě „jiní“. A samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Might as well make the best of some October weather in Winnipeg 🤷‍♂️ #repost @bardown ••• (🎥: @aidanwuerfel)

Příspěvek sdílený TSN (@tsn_official),

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.