Vancouver si upsal vycházející hvězdu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      11. 3. 2019 19:28     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vancouver si upsal vycházející hvězdu  

Fanshop týmu

Canucks se v neděli dohodli na spolupráci s talentovaným obráncem Quinnem Hughesem. S devatenáctiletým Američanem podepsali tříletý nováčkovský kontrakt.

Hughese draftoval Vancouver loni z celkového sedmého místa.

Rodák z Floridy dostane ihned příležitost zahrát si NHL. Ze zbývajících 13 klání však odehraje nejvíce deset, aby se jej netýkal rozšiřovací draft v roce 2021.

V tomto ročníku nasbíral Hughes ve 32 vysokoškolských duelech 33 bodů (5+28). Na přelomu roku se objevil také na mistrovství světa juniorů, kde odehrál sedm utkání se ziskem dvou asistencí.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.