Vegas a Winnipeg se zajímají o ottawskou superstar

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      16. 2. 2019 13:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas a Winnipeg se zajímají o ottawskou superstar  

Fanshop týmu

Golden Knights a Jets upírají zrak na útočníka Senators Marka Stonea. Šestadvacetiletého Kanaďana se údajně snaží získat ještě před uzávěrkou přestupů.

Informaci přinesl Bruce Garrioch z deníku Ottawa Sun, podle něhož je zejména Winnipeg ve své snaze velmi aktivní.

Stone, který se může stát po konci této sezóny nechráněným volným hráčem, je jedním z nejčastěji zmiňovaných hokejistů, kteří by měli před 25. únorem změnit působiště. Garrioch však k tématu dodává, že Senátoři stále neopustili myšlenku podepsat s manitobským rodákem nový kontrakt.

Šikovný křídelník byl draftován v roce 2010 z celkového 178. místa a celou svou dosavadní kariéru zasvětil celku z ontarijské metropole. V aktuálním ročníku vede s 57 body kanadské bodování mančaftu.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.