Vegas je bez Fleuryho

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      18. 3. 2019 7:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas je bez Fleuryho  

Fanshop týmu

Golden Knights se museli během nedělní výhry 6:3 nad Edmontonem obejít bez své gólmanské jedničky. Marc-André Fleury se potýká se zraněním dolní části těla.

Stav čtyřiatřicetiletého Kanaďana se bude posuzovat na denní bázi. Hlavní trenér Gerard Gallant po utkání informoval, že Fleury nevycestuje s týmem ani k dalšímu střetnutí do San Jose.

Jeho pozici zaujal Malcolm Subban a z AHL byl již povolán Maxime Legacé.

Fleury odchytal v tomto ročníku 59 zápasů s bilancí 35-19-5, úspěšností zákroků 91,4 % a průměrem 2,46 inkasované branky na zápas. Své vynikající výkony podtrhl i osmi nulami.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.