Vegas se musí obejít bez Stastneho

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      11. 10. 2018 6:16     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas se musí obejít bez Stastneho  

Fanshop týmu

Útočník Vegas Paul Stastny zmešká vinou zranění v dolní části těla minimálně tři následující utkání. Informaci přinesl s odvoláním na slova kouče Gerarda Gallanta Stephen Whyno z agentury AP.

Tým zatím oficiálně nezveřejnil, jak a kdy dvaatřicetiletý Kanaďan přišel k újmě. Předpokládá se ale, že se zranil během pondělního duelu se Sabres.

Golden Knights podepsali se Stastnym během offseason tříletou smlouvu na 19,5 mil. dolarů poté, co hráč nasbíral v minulém play-off za Jets 15 bodů.

V úvodních třech zápasech tohoto ročníku vyšel forvard bodově naprázdno.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.