Vegas si v předsilvestrovském klání poradilo s Arizonou

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      31. 12. 2018 9:15     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas si v předsilvestrovském klání poradilo s Arizonou  

Arizona 1:5 Vegas (0:1, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 37. Galchenyuk (Ekman-Larsson, Keller) – 4. Stastny (Pirri, Tuch), 37. R. Smith, 45. Eakin(Carpenter), 47. Pirri (McNabb, Stastny), 52. Carpenter (Holden)

Československá stopa v utkání:
Richard Pánik (ARI)
 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:07

Tři hvězdy utkání:
1. Paul Stastny (VEG) 1+1
2. Brandon Pirri (VEG) 1+1
3. Alex Galchenyuk (ARI) 1+0

Diváci: 17 125

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Connauton – Keller, Stepan (A), Pánik – Hinostroza, Schmaltz, Galchenyuk – J. Archibald, Cousins, Crouse – Garland, Kempe, Fischer.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Engelland (A), Theodore, Holden, Hunt – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Stastny, Pirri – Carpenter, Eakin, O. Lindberg – Reaves, Bellemare (A), Carrier.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.