Vegas vyhlíží ruskou posilu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      12. 4. 2019 17:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas vyhlíží ruskou posilu  

Fanshop týmu

Golden Knights se připravují na zajímavou akvizici. Vegaský celek by mohl ještě během letošního play-off posílit ruský útočník Nikita Gusev.

Šestadvacetiletý rodák z Moskvy působí od sezóny 2015/16 v Petrohradě, který v tomto ročníku v postseason už dohrál. Gusev vedl základní část KHL s 82 body za 17 gólů a 65 asistencí.

„Doufáme, že se k nám připojí a zatrénuje si, ale netuším, kam to bude směřovat,“ řekl na jeho adresu hlavní trenér Vegas Gerard Gallant.

Podle zámořských médií pracují hráčovi agenti na předčasném konci smlouvy s SKA. Ta má totiž vypršet až na konci dubna.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.