Velký Kačer se vrací na led

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      2. 2. 2019 20:05    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velký Kačer se vrací na led  

Fanshop týmu

Útočník Ducks Corey Perry se v sobotním utkání proti Winnipegu poprvé v této sezóně objeví ve hře. O návratu třiatřicetiletého Kanaďana informovala jako první Sara Orleskyová ze stanice TSN.

Perry podstoupil během tréninkového kempu zákrok pochroumaného kolene, po němž následovala dlouhá rekonvalescence.

Někdejší držitel Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče soutěže nenasbíral ani v jednom z předcházejících dvou ročníku 20 gólů, pro Anaheim může být jeho uzdravení přesto spásou. Kalifornský celek je před víkendovým programem druhým nejhorším týmem v počtu vstřelených branek na zápas.

Titulní foto: Icon SportswireŠtítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.