VIDEO: Adam Cracknell se dočkal hattricku

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      25. 3. 2017 13:51    Komentář  

Adam Cracknell prožil v pátek výjimečný večer. V utkání proti San Jose se na vítězství Dallasu v poměru 6:1 podílel třemi góly. Pro kanadského útočníka, který byl vyhlášen první hvězdou utkání, to byl vůbec první hattrick v National Hockey League.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Jednatřicetiletý rodák z Prince Albert působí v nejlepší hokejové lize světa od sezóny 2010-11. Draftem prošel dokonce již před třinácti lety, v devátém kole si jej vybrali zástupci Calgary (279. celkově). Do NHL vstoupil jako hráč St. Louis, oblékal i dresy Columbusu, Vancouveru a Edmontonu.


Bude vás zajímat:


Třígólového zápisu se dočkal ve svém 195. utkání v základní části NHL. „Ještě jsem v kariéře hattrick nedal, byl to tedy skvělý pocit. Možná se mi to podaří častěji. Snažil jsem se na to během utkání nemyslet, ale spoluhráči mi k němu chtěli pomoct, čehož si ohromně vážím,“ řekl Cracknell.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.