VIDEO: Bad blood! V sérii mezi Penguins a Capitals začaly létat pěsti

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      4. 5. 2018 5:48    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bad blood! V sérii mezi Penguins a Capitals začaly létat pěsti  

Vztahy mezi hráči Pittsburghu a Washingtonu se dál vyhrocují.

Ke konci čtvrtého vzájemného střetnutí v rámci druhého kola play-off přišla na řadu i pěstní výměna názorů mezi útočníkem T.J. Oshiem a obráncem Krisem Letangem. Bitka následovala po Oshieho pokusu přišpendlit Letanga mantinel.

Kontroverzní hit, při němž si forvard Caps povyskočil, však sokovi nikterak neuškodil a pouze rozproudil již tak rozjitřené emoce na ledě.

Celý incident se udál na pozadí gólu Jakea Guentzela, jenž trefou do prázdné brány pojistil další bod pro Tučňáky. Pittsburgh po výhře 3:1 srovnal vývoj série, která se nyní za stavu 2-2 opět přesouvá do hlavního města.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.