Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      24. 4. 2019 9:20    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Barclay Goodrow rozhodl sérii s Vegas v prodloužení

Fanshop týmuMaximálně vyrovnaná série San Jose Sharks s Vegas Golden Knigths dospěla až k sedmému zápasu. A podle jeho průběhu to velmi dlouho vypadalo na to, že hráči Žraloků brzy vymění hokejky za golfové hole. V 50. minutě ale načal fenomenální obrat Logan Couture.

Instrumentální součástí žraločího návratu byl Kevin Labanc, jenž nasbíral čtyři body za gól a tři přihrávky. Po šedesáti minutách hracího času svítilo na tabuli skóre 4:4. Sedmý zápas tak muselo rozseknout prodloužení.

To rozhodl necelé dvě minuty před koncem první dvacetiminutovky po jemném přiklepnutí od Erika Karlssona Barclay Woodrow, který puk dostal za Fleuryho záda kličkou do forhendu. A žraločí oslavy mohly vypuknout…