Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      29. 12. 2016 22:27     Komentář

Hokejisté Dánska si na juniorském mistrovství světa v Kanadě připsali další cenný skalp. Po vítězství nad Finskem vyhráli i čtvrteční zápas proti České republice a na kontě už mají pět bodů.

Triumf seveřanů pečetil v 61. minutě skvostnou kličkou chicagský prospekt Mathias From. Ten si pohrál s Filipem Hronkem a nádhernou bekhendovou střelou překonal gólmana Vladaře. Dánové se tak mohli radovat z výhry 3:2 po prodloužení.

Autor

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.